HomeClubOrganisatie

Beste speler, ouder, medewerker of geïnteresseerde in onze club,

Wenst u contact op te nemen met een van onze medewerkers dan vindt u hieronder alle functies met hun bijhorende gegevens om contact op te nemen.

Met vriendelijke groeten,
Het clubbestuur.

Hoofdbestuur

Willy Colin
Voorzitter
Wolfgang Ottevaere
Ondervoorzitter en Events
Dirk Melis
Ere-voorzitter
Daisy Claessens
Penningmeester
Luc Segers
Secretaris VZW
Marc Van den Eeckhout
Secretaris GC
Wim Van Goethem
Verantwoordelijke
Sponsoring & Communicatie
Kurt Van Gasse
Verantwoordelijke Infrastructuur & Horeca
Guy Moens
Afvaardiging Jeugd
Guy Moens
Penningmeester Jeugd
Sven Vanleke
Secretaris Jeugd
Natascha Smet
Verantwoordelijke Kledij Jeugd
Isabelle Van Moere
Verantwoordelijke Events Jeugd
Mario Siefert
Verantwoordelijke Toernooien Jeugd
Vanessa Van Haverbeke
Verantwoordelijke Sponsoring Jeugd
Seniors
Jan Leenderste
Sportieve zaken Heren
Bart Van Mol
Sportieve zaken Dames
Steve De Schepper
Sportieve zaken Jeugd
Matthias Smet
T1 - Heren A
Johan De Clerck
T2 - Heren A
Patrick Waem
T1 - Heren B
Amos Amon Adde
T2 - Heren B + Beloften
Dirk Schroyens
Keepers
Nikita Smet
T1 - Dames A
Lieselot De Bruyn
T2 - Dames A
Peter De Geyt
T1 - Dames B
Eddy Verley
Keepsters
Jeugd
Steve De Schepper
Jeugdcoördinator Bovenbouw & TVJO
Robby Van Stappen
Jeugdcoördinator Middenbouw
Patrick Apers
Jeugdcoördinator Onderbouw
Nathalie De Wreede
Futbalista Ambassadrice
Sven Vanleke
Wedstrijdcoördinatie Jeugd
Stef Suy
Trainer PU21
Filip Rooms
Trainer PU21
Nico Adriaensens
Trainer PU17
Glenn Van Tichelt
Trainer GU17
Kevin De Dael
Trainer PU15
?
Trainer GU15
Tom De Keersmaecker
Trainer PU13
?
Trainer GU13
Sven Goossens
Trainer PU12
Aaron Weekers
Trainer GU12
Tom Peirsman
Trainer GUM12
Dinah Marchand
Trainer GUM12
Pieter Vandenbroecke
Trainer PU11
Karen De Wreede
Trainer PU11
Luka Pauwels
Trainer GU11
Filip Rooms
Trainer PU10
Tom De Ryck
Trainer PU10
Tom Van Nespen
Trainer GU10
Niek De Langhe
Trainer GU10
Luc Busschots
Trainer PU9
Ferre Van Stappen
Trainer PU9
Arno Smet
Trainer PU9
Silke Staes
Trainer GU9
Fredrik Van Havere
Trainer PU8
Sven Verhelst
Trainer PU8
Christophe Wouters
Trainer GU8
Idalia Van Hul
Trainer GU8
Liesbet Rooms
Trainer U7
Zoë Audenaert
Trainer U7
Bavo Schoenaerts
Trainer U6
Willy Oosterbosch
Kantine Seniors
Bert Bettens
Kantine Jeugd
Walter Peirsman
Kantine Jeugd

© KVK Svelta Melsele