HomeClubOrganisatie

Hoofdbestuur

Willy Colin
Voorzitter
Wolfgang Ottevaere
Ondervoorzitter en Events
Dirk Melis
Ere-voorzitter
Daisy Claessens
Penningmeester
Marc Van den Eeckhout
Secretaris GC
Vincent Bauwens
Secretaris VZW
Wim Van Goethem
Verantwoordelijke
Sponsoring & Communicatie
Kurt Van Gasse
Verantwoordelijke Infrastructuur & Horeca
Guy Moens
Afvaardiging Jeugd
Guy Moens
Penningmeester
Jeugd
Sven Vanleke
Secretaris & Toernooien
Jeugd
Natascha Smet
Verantwoordelijke Kledij
Jeugd
Isabelle Van Moere
Verantwoordelijke Events
Jeugd
Denny Amelinckx
Medewerker
Jeugd
Joeri Verbist
Aanspreekpunt Integriteit
Seniors
Jan Leenderste
Sportieve zaken Heren
Kurt Van Gasse
Sportieve zaken Dames
Steve De Schepper
Sportieve zaken Jeugd
Christoph Praet
T1 - Heren A
Johan De Clerck
T2 - Heren A
Patrick Waem
T1 - Heren B
Filip Rooms
T1 - Beloften
Dirk Schroyens
Keepers
Nikita Smet
T1 - Dames A
Lieselot De Bruyn
T2 - Dames A
Peter Van Geyt
T1 - Dames B
Eddy Verley
Keepsters
Jeugd
Steve De Schepper
TVJO & Jeugdcoördinator
Postformatie
Filip Van Steelandt
Jeugdcoördinator
Bovenbouw
Joeri Van Damme
Jeugdcoördinator
Middenbouw
Patrick Apers
Jeugdcoördinator
Onderbouw
Nathalie De Wreede
Futbalista Ambassadrice
Nico Adriaenssens
Trainer PU17
Stef Suy
Trainer PU17
Glenn Van Tichelt
Trainer GU17
Kevin De Dael
Trainer PU15
Thomas Van Gils
Trainer GU15
Yannick Von Der Dovenmühle
Trainer GU15
Sven Goossens
Trainer PU13
Sam De Block
Trainer GU13
Bas De Putter
Trainer GU13
Tom Peirsman
Trainer GU13M1
Nathalie De Wreede
Trainer GU13M1
Michaël Rosseel
Trainer GU13M2
Dinah Marchand
Trainer GU13M2
Pieter Vandenbroecke
Trainer PU12
Karen De Wreede
Trainer PU12
Joeri Van Damme
Trainer GU12
Davy Duerinck
Trainer PU11
Niek De Langhe
Trainer GU11
Tom De Ryck
Trainer GU11
Seppe De Ryck
Trainer GU11
Bart Van Mol
Trainer PU10
Rebecca Degenaers
Trainer PU10
Luka Pauwels
Trainer GU10
Fredrik Van Havere
Trainer U9
Sven Verhelst
Trainer U9
Christophe Wouters
Trainer U9
Idalia Van Hul
Trainer U9
Liesbet Rooms
Trainer U8
Talha Hos
Trainer U8
Yumit Mustafa Ahmed
Trainer U8
Bavo Schoenaerts
Trainer U7
Tom Verhulst
Trainer U7
Tomas Van De Vyver
Trainer U7
Bram De Maeyer
Trainer U6
Lieselotte Vergauwen
Trainer U6
Willy Oosterbosch
Kantine Seniors
Bert Bettens
Kantine Jeugd
Walter Peirsman
Kantine Jeugd

© KVK Svelta Melsele